blog image
1398/05/26

معرفی امکانات هتل آپارتمان شباهنگ مشهد | رزرو هتل آپارتمان شباهنگ با بیشتر از 14% تخفیف

هتل آپارتمان شباهنگ مشهد بهترین هتل نزدیک حرم در خیابان امام رضا ویویی بینظیر از حرم دارد.امکانات هتل آپارتمان شباهنگ،مکانهای دیدنی و وسایل نقلیه عمومی نزدیکش معرفی شده.
هدف این مقاله معرفی تمامی امکانات هتل آپارتمان شباهنگ مشهد، از بهترین هتل های نزدیک حرم مطهر است. خواندن این مقاله برای کسانی که قصد اقامت در هتلی که با حرم 5 دقیقه فاصله دارد، مفید خواهد بود. 
در میان تمامی مکان های اقامتی شهر مشهد که با تنوع بسیاری فعالیت می کنند، هتل آپارتمان های نزدیک حرم بیشتر مورد استقبال زائران امام رضا قرار می گیرد. برای راحتی انتخاب مکان اقامتی مناسب در نزدیکی حرم مجله گردشگری رهام همراه شماست. علاوه بر امکانات، اتاق های هتل آپارتمان شباهنگ مشهد و قوانین اقامت در آن را معرفی می کنیم.

مکانهای دیدنی اطراف هتل آپارتمان شباهنگ و چگونگی دسترسی به وسایل نقلیه عمومی اطراف هتل، جالبترین قسمت این مقاله است. خواندن این مطلب سفری خوش را برای شما به ارمغان می آورد. فاصله هتل آپارتمان شباهنگ مشهد تا فرودگاه، راه آهن و ترمینال مسافربری و راه های رسیدن به آن ها نیز راهنمای شما در ابتدا و انتهای سفر خواهد بود.

  •   معرفی هتل آپارتمان شباهنگ مشهد

هتل آپارتمان شباهنگ مشهد در سال 85 به عنوان هتلی 3 ستاره افتتاح شد. این هتل در یکی از نزدیکترین خیابان ها به حرم مطهر به نام خیابان امام رضا فعالیت می کند.
نکته قابل توجه درباره هتل آپارتمان شباهنگ مشهد با وجود اینکه هتلی 3 ستاره است، امکانات و مدرن بودن آن است. سال ساخت این هتل و همچنین بازسازی و نوسازی آن در سال 94 عامل بسیار تاثیرگذاری در اجرای معماری مدرن در آن بوده است.
علاوه بر آن، این هتل در 6 طبقه مجزا و 52 واحد اقامتی، همزمان قادر به پذیرایی از 180 مهمان است.

اتاق های هتل آپارتمان شباهنگ شامل موارد زیر می شوند:
1.    اتاق دونفره فولبرد و اتاق دونفره: هردوی این اتاق ها دارای یک تخت دونفره هستند. تنها تفاوت آن ها در این است که اتاق دونفره فولبرد، صبحانه، نهار و شام را پذیرای مهمانان خود است. در صورتیکه اتاق دونفره تنها صبحانه را در اختیار مهمانان قرار می دهد.
2.    اتاق سه نفره فولبرد و اتاق سه نفره: تفاوت این اتاق ها نیز همانند اتاق های دوتخته در وعده های غذایی ارائه شده است و تخت های این اتاق ها به صورت یک تخت سینگل و یک تخت دبل خواهد بود.

Three-bed-room

3.    اتاق های چهارنفره، چهارنفره فولبرد و آپارتمان های چهارنفره: درباره انتخاب اتاق های چهارنفره هتل آپارتمان شباهنگ، 3 گزینه متفاوت پیش رو خواهید داشت. اول اتاق های چهارنفره ساده که دارای دو تخت سینگل و یک تخت دبل هستند. دوم اتاق های چهارنفره فولبرد که امکانات اتاق های چهارنفره بعلاوه ناهار و شام را ارائه خواهند کرد و نهایتا آپارتمان های یک خوابه چهارنفره فولبرد که دارای دو تخت سینگل و یک تخت دبل هستند و تمامی وعده های غذایی شما را پوشش می دهند.
4.    آپارتمان های 6 نفره و 6 نفره فولبرد: آخرین اتاق های هتل آپارتمان شباهنگ مشهد، آپارتمان های دوخوابه 6 نفره فولبرد و ساده هستند که همانطور که حدس می زنید 2 تخت سینگل و دو تخت دبل هستند و تنها تفاوتشان در ناهار و شام رایگان است.
نرخ اتاق های هتل آپارتمان شباهنگ از 280 هزار تومان تا 840 هزار تومان در تیرماه سال 98 متغیر بوده است. این نرخ ها در ایام خاص متفاوت خواهند بود.
اگر به فضای بیرونی هتل شباهنگ مشهد نگاه کنید، متوجه پنجره های شیشه ای آبی رنگ آن خواهید شد. این پنجره ها تمام فضای خارجی ساختمان را تحت پوشش قرار داده اند و یکی از بزرگترین جذابیت های این هتل به علت دید بینظیر آن ها از حرم مطهر امام رضا هستند. شما می توانید با رزرو اتاقی رو به حرم مطهر، ساعت های طولانی ای را به تماشای حرم مطهر امام رضا و کوچه های خوش آب و رنگ اطراف آن بپردازید. 

  •    امکانات هتل آپارتمان شباهنگ مشهد

همانند تمامی هتل های دیگر، امکانات این هتل نیز در دو بخش امکانات داخل اتاق ها و امکانات عمومی هتل ارائه خواهند شد.
•    امکانات داخل اتاق های هتل آپارتمان شباهنگ
1.    حمام و لوازم بهداشتی شامل حوله، دمپایی، مسواک و شامپو
2.    تلویزیون، مبلمان، کمد لباس، رخت آویز، صندوق امانات، تلفن برای تماس های داخلی هتل، یخچال، دراور و آباژور
3.    سیستم اعلام و اطفاء حریق
4.    امکان شارژ وسایل الکترونیکی
5.    روم سرویس، صبحانه و آب رایگان
6.    وسایل سرمایشی و گرمایشی به صورت شوفاژ و فن کوئل
7.    اینترنت WIFI طبق تعرفه هتل
•    امکانات عمومی هتل آپارتمان شباهنگ مشهد
1.    لابی با پرسنل 24 ساعته، ظرفیت 40 نفر و اینترنت WIFI رایگان تا حجمی محدود
2.    اتاق چمدان و خدمات خانه داری و لاندری
3.    آسانسور، پله اضطراری و نمازخانه 
4.    تاکسی سرویس شبانه روزی برای گشت در شهر
5.    خدمات برای معلولین
6.    کافی شاپ و رستوران با ظرفیت 120 نفر و منویی فولبرد برای مهمانان

restaurant-shabahang

7.    سالن بدنسازی و فروشگاه

  •    قوانین هتل آپارتمان شباهنگ مشهد

1.    ساعت ورود و پذیرش در هتل آپارتمان شباهنگ 14 و ساعت تحویل اتاق ها ساعت 12 روز آخر خواهد بود.
2.    کودکان زیر 3 سال به صورت رایگان و بین 3 تا 5 سال در صورت استفاده نکردن از سرویس های اضافی به صورت نیم بها پذیرش خواهند شد.
3.    پذیرش بانوان مجرد با ارائه مدارک معتبر شناسایی امکان پذیر خواهد بود.
4.    افراد می توانند به همراه صیغه نامه معتبر و مهر برجسته روی آن در این هتل پذیرش شوند.
5.    قوانین کنسلی هتل آپارتمان شباهنگ بسته به زمان اعلام آن متفاوت خواهد بود. پس از این درخواست هزینه های مربوطه با توجه به قوانین هتل از مبلغ واریزی شما کسر خواهد شد و مابقی آن به شما برگردانده خواهد شد. 

  •     مشخصات هتل آپارتمان شباهنگ مشهد

 آدرس هتل آپارتمان شباهنگ مشهد: مشهد، خیابان امام رضا، خیابان امام رضا ۵ ،پلاک ۲۶
 

  •  وسایل نقلیه عمومی اطراف هتل شباهنگ مشهد

1.    در ایستگاه حرم مطهر سوار اتوبوس خطBRT ـ پایانه امام رضا(ع)/پایانه طبرسی شده و تا مسیر دلخواهتان در راستای خیابان های امام رضا و طبرسی حرکت کنید.
2.    در ایستگاه حرم مطهر (باب الجوا) سوار اتوبوس خط ۲۱۰ - پایانه گردشگری/میدان بیت المقدس شده و از غرب به سمت بلوار قرنی و از شرق در راستای بلوار مصلی تردد کنید.
3.    یکی دیگر از راه ها برای رفت و آمد از هتل آپارتمان شباهنگ مشهد،  اتوبوس خط ۸۶ - میدان بیت المقدس/کوهسنگی،پایانه زکریا است. در ایستگاه حرم مطهر به راحتی می توانید از این خط اتوبوس استفاده کنید.
4.    برای استفاده از خط 1 مترو از هتل آپارتمان شباهنگ، مشهد بایستی تا میدان شریعتی بروید و سپس در این خیابان سوار مترو شوید. مسیر تا خیابان شریعتی کمی شلوغ و دور است و بهتر است برای دسترسی به آنجا از ماشین استفاده کنید.

  •  مکان های دیدنی اطراف هتل آپارتمان شباهنگ مشهد

1.    قبل از هر مکان دیگری به شما پیشنهاد می شود تا می توانید از فرصت نزدیکی محل اقامتتان به حرم مطهر استفاده کنید و چندین بار در طول این سفر به زیارت امام رضا بروید. درب باب الجواد امام رضا در فاصله 300 متری شما قرار دارد و با 5 دقیقه پیاده روی به آنجا خواهید رسید.
2.    اگر قصد بازدید از باغ ها و پارک های خوش آب و هوا را دارید، بهترین گزینه ها برای شما باغ ملی و باغ نادری خواهند بود که هردوی آن ها در فاصله بسیار کمی از هتل آپارتمان شباهنگ مشهد قرار دارند. 
باغ ملی از مکان های تاریخی باقی مانده از دوران قاجار است که توسط رضاشاه بازسازی شده است.
بهترین راه برای رسیدن به این باغ استفاده از اتوبوس خط ۶۲ - میدان بیت المقدس/پایانه آزادی است. این خط اتوبوس شما را در مسیری مستقیم به مقصدتان خواهد رساند. 
باغ نادری شامل بناهای تاریخی، آرامگاه نادرشاه و موزه نادری نیز یکی دیگر از مکان های تاریخی اطراف شما است که نه تنها اطلاعات تاریخی جالب و دست نخورده ای در اختیار شما قرار می دهد، بلکه برای یک پیاده روی لذت بخش نیز مناسب خواهد بود.

Naderi-garden

استفاده از اتوبوس خط۸۶ - میدان بیت المقدس/کوهسنگی،پایانه زکریا یکی از راه های مناسب برای شما خواهد بود.
3.    تعدادی از بهترین رستوران های شهر مشهد در نزدیکی حرم مطهر واقع شده اند. یکی از به نام ترین این رستوران ها، رستوران معین درباری شعبه هفده شهریور است. این رستوران غذاهای سنتی و ایرانی را به نحوی باورنکردنی طبخ می کند که تجربه آن برای شما یکی از بهترین تجربه های زندگی تان خواهد بود. برای رسیدن به این مقصد بهتر است از تاکسی و یا ماشین شخصیتان استقاده کنید. زیرا وسایل نقلیه عمومی مسیری مستقیم به سمت این رستوران را پوشش نمی دهند. اما اگر باز هم فردی اهل پیاده روی هستید، می توانید مقداری از مسیر را با استفاده از اتوبوس خط ۱۰۵۱ - حرم مطهر(نواب)/پایانه میامی (مینی‌بوس) طی کنید.
4.    و اما نزدیک ترین مراکز خرید به هتل آپارتمان شباهنگ مشهد، بازار رضا و بازار هفده شهریور هستند. این بازارها جزو قدیمی ترین بازارهای فعال در شهر مشهد هستند که هردوی آن ها هر آنچه که یک مسافر در سفر خود به شهر مشهد لازم داشته باشد را در اختیار او قرار می دهند.
بازار رضا در فاصله 500 متری از شما قرار دارد و با چندین دقیقه پیاده روی آن را پیدا خواهید کرد.
بازار هفده شهریور نیز که در خیابان هفده شهریور واقع شده است، 750 متر از هتل آپارتمان شباهنگ مشهد فاصله دارد.

http://roham724.com/contact
 

  • فاصله هتل آپارتمان شباهنگ مشهد تا فرودگاه، راه آهن و ترمینال مسافربری و راه های رسیدن به آن ها 

1.    فرودگاه
فاصله هتل آپارتمان شباهنگ مشهد تا فرودگاه: 8.2 کیلومتر
راه رسیدن به فرودگاه از هتل آپارتمان شباهنگ مشهد: در ایستگاه حرم مطهر سوار اتوبوس خط BRT ـ پایانه امام رضا(ع)/پایانه طبرسی شده و پس از گذشت 3 ایستگاه در ایستگاه میدان پانزده خرداد از اتوبوس پیاده شوید. حدود ۱۵۰ متر به سمت ایستگاه میدان پانزده خرداد پیاده‌روی کنید. در ایستگاه میدان پانزده خرداد سوار اتوبوس خط ۷۷ - پایانه انقلاب اسلامی/فرودگاه شده و پس از گذشت 8 ایستگاه در ایستگاه فرودگاه از اتوبوس پیاده شوید. حدود ۴۵۰ متر از ایستگاه فرودگاه به سمت مقصد پیاده‌روی کنید.
2.    راه آهن
     فاصله هتل آپارتمان شباهنگ مشهد تا راه آهن: 3.3 کیلومتر
     راه رسیدن به راه آهن از هتل آپارتمان شباهنگ مشهد: حدود ۱۷۵متر به سمت ایستگاه حرم         مطهر (باب الجواد) پیاده‌روی کنید. در ایستگاه حرم مطهر (باب الجواد)سوار اتوبوس خط ۲۱۰ - پایانه گردشگری/میدان بیت المقدس شده و پس از گذشت 2 ایستگاه در ایستگاه امام خمینی ۱۸ از اتوبوس پیاده شوید. در ایستگاه امام خمینی ۱۸ سوار اتوبوس خط ۳۷ - پایانه شهید مفتح/پایانه غدیر شده و پس از گذشت 3 ایستگاه در ایستگاه شهید هاشمی نژاد ۳۱ از اتوبوس پیاده شوید. حدود ۱۷۵ متر از ایستگاه شهید هاشمی نژاد ۳۱ به سمت مقصد پیاده‌روی کنید.
3.    ترمینال مسافربری
فاصله هتل آپارتمان شباهنگ مشهد تا ترمینال مسافربری: 5.8 کیلومتر
راه دسترسی به ترمینال مسافربری از هتل آپارتمان شباهنگ مشهد: در ایستگاه حرم مطهر سوار اتوبوس خطBRT ـ پایانه امام رضا(ع)/پایانه طبرسی شده و پس از گذشت 6 ایستگاه در ایستگاه پایانه امام رضا (ع) از اتوبوس پیاده شوید. حدود ۳۲۵ متر از ایستگاه پایانه امام رضا به سمت مقصد پیاده‌روی کنید.

در این مقاله هتل آپارتمان شباهنگ مشهد، یکی از بهترین هتل های نزدیک حرم را به طور کامل معرفی کردیم. هدف تیم رهام این است تا شما با داشتن اطلاعات کافی درباره هتل های مختلف، بهترین انتخاب را درباره محل اقامتتان در شهر مشهد داشته باشید. این گروه به عنوان زیرمجموعه چندین هتل در شهر مشهد، اطلاعات دقیقی را در اختیار شما قرار می دهند و بهترین راه ها را برای ساختن خاطره ای خوش در این شهر به شما نشان خواهند داد.

تبسم صارمی

تبسم صارمی هستم.علاقه مند به نوشتن. کار تأمین محتوا رو ۴ سال پیش، وقتی مشغول دوره کارشناسی بودم شروع کردم و هرروز این ۴ سال سعی کردم بهتر و بهتر بنویسم. امیدوارم از نوشته های من لذت ببرید.